Počasí dnes:

13. 4. 2021

zatazenosde

Bude oblačno až zataženo, místy přeháňky nebo slabý déšť, od 400m srážky sněhové. Denní teploty 2 až 6°C. Noční teploty 2 až -2°C.

ZÁPIS DO PRVNÍ TŘÍDY

Termíny zápisu do prvních tříd:
čtvrtek 29. dubna 2021 od 13 do 17 hod
více informací po rozkliknutí odkazu

17. 2. 2021 Zobrazit více

PF 2021

OPATŘENÍ

Opatření MŠMT o odlišnosti v organizaci školního roku

INFORMACE K PROVOZU ŠKOL A ŠKOLSKÝCH ZAŘÍZENÍ DO KONCE ROKU 2020

VÝHERCE PODZIMNÍ SOUTĚŽE UŽ ZNÁME

Všem zůčastněným děkujeme , výhercům gratulujeme a těšíme se, že se opět, třebas v čase zimním opět zůčastníte připravované druhé soutěže. Výhercům a všem zůčastněným soutěže budou předány krásné ceny.

26. 11. 2020 Zobrazit více

Informace k nástupu žáků do školy

Vážení rodiče, mílí žáci,

čísla korona virové krize jsou pomaličku menší a zdá se, že se blýská na lepší časy. Podle Ministerstva zdravotnictví mohou nastoupit prezenční studium žáci 1. a 2. ročníku. Protože, jsme malotřídní škola a tyto ročníky máme spojené se třetím, mohou se do školy vrátit i tito žáci. Tedy ve středu 18.11.2020 v osm hodin začne výuka pro celou I. třídu (1., 2., 3. ročník). V rozvrhu bude chybět tělocvik a hudební výchova. Dokonce tohoto týdne budou mít žáci každý den čtyři vyučovací hodiny (aktuální rozvrh upřesní paní učitelka), pak bude oběd.

Školní družina bude pro vás fungovat normálně. Moc se na děti těšíme.

Žáci pátého ročníku, i přestože jsem kontaktovala MŠMT i Krajský úřad Zlín - odbor školství, se zatím vrátit nemohou. Výjimku nemůžeme dostat. Výuka bude dál probíhat distančně. Do konce tohoto týdně proběhnou na MS teams hodiny českého jazyk, matematiky a anglického jazyka dle naplánovaných schůzek.

Uvidíme, jak se bude situace vyvíjet v dalším týdnu a podle toto vás budeme instruovat.
Věřím, že i s žáky pátého ročníku co nejdříve sekáme.

Prosím buďme trpěliví. Přeji Vám klidné dny plné zdraví.

S pozdravem
Mgr. Renata Valová