Aktuální počasí

Počasí dnes:

13. 4. 2021

zatazenosde

Bude oblačno až zataženo, místy přeháňky nebo slabý déšť, od 400m srážky sněhové. Denní teploty 2 až 6°C. Noční teploty 2 až -2°C.

Přehrát/Zastavit Další

Navigace

Výběr jazyka

  • Česky
  • English
  • Deutsch

Obsah

Zima končí

 

Provoz školní družiny pro rok 2020 - 2021

Vážení rodiče a děti, v tomto školním roce jsou pro děti, které budou navštěvovat ŠD připraveny bohaté aktivity a tématické bloky. Budeme se věnovat divadlu, pohádkám, praktickým , kreativním činnostem, ekologii, dopravní bezpečnosti dětí,pohybu a sportu, ale především pohodě a radosti dětí.

Ranní školní družinu škola neposkytuje.

Odpolední družina začíná po vyučování ve 12:15 a končí v 15:45 hodin.

 

Platba za školní družinu

Na období září 2020 až leden 2021 vybíráme poplatek 350 Kč, který se hradí do konce října 2020.

POZOR : Již uhražený poplatek z předešlého školního roku období únor až červen 2020 se v případě, že byl již uhražen převádí do tohoto školního roku. O tomto vás budeme informovat na třídních schůzkách 3.9.2020 

Na období únor až červen 2021 budeme vybírat poplatek 350 Kč do konce února 2021. 

Odchody dětí ze školní družiny

Informace jsou od vás rodičů uvedeny na zápisním lístku - zda dítě budou vyzvedávat rodiče, sourozenci popř. jiní příbuzní nebo bude odcházet samo a v kolik hodin.

Pokud budete vyžadovat odchod v jiný čas, než je uvedeno na zápisním lístku, je nutná písemná omluvenka do DRUŽINOVÉHO ZÁPISNÍKU, který děti vlastní a to s uvedeným datem a podpisem rodiče. Na telefonické zavolání nemůžeme dítě v žádném případě uvolnit!!!

 

Marta Teichmannová

vychovatelka ve školní družině