Počasí dnes:

17. 11. 2019

oblacnosde

Bude polojasno až oblačno, místy přeháňky. Denní teploty 11 až 15°C. Noční teploty 9 až 5°C.

Provoz školní družiny

Ranní školní družinu škola neposkytuje. Odpolední družina začíná po vyučování, nejdříve ve 12:15 a končí v 15:45 hodin.

Platba za školní družinu

Na období září 2019 až leden 2020 vybíráme poplatek 350 Kč, který se hradí do konce října 2019. Na období únor až červen 2020 budeme vybírat poplatek 350 Kč do konce února 2020.

Odchody dětí ze školní družiny

Jsou uvedeny na zápisním lístku - zda dítě budou vyzvedávat rodiče, sourozenci popř. jiní příbuzní nebo bude odcházet samo a v kolik hodin. Pokud budete vyžadovat odchod jinak, než je uvedeno na zápisním lístku, je nutná písemná omluvenka s uvedeným datem a podpisem rodiče. Na telefonické zavolání nemůžeme dítě v žádném případě uvolnit!!!