Základní škola a mateřská škola Kladeruby, okres Vsetín, příspěvková organizace
ZŠ a MŠ Kladeruby

Vážení rodiče,

Vyjadřujeme se k situaci k platbám za obědy.

Nikdy k žádnému zdražení obědů nebo školného nemůže dojít bez toho, že bychom o tom neinformovali. Ke zdražení obědů došlo od 01. 02. 2024 jen u cizích strávníků.

Především všechny platby za stravné se vyúčtovali zpětně tedy v následujícím měsíci.

V měsíci únoru, jak jsme byla informována od vedoucí školní jídelny, došlo k technické chybě v odeslaných platbách a omylem se Vám odečetla částka za leden a částečně za únor, proto se inkasem strhla neadekvátní částka. Paní Machalová je s Vámi v kontaktu - mailem, telefonicky - a situaci řeší individuálně. Za chybu a komplikace se omlouváme.

Počínaje dalším měsícem tedy únorem dostanete přehled odebraných obědů a svačinek za uplynulý měsíc vždy do 10 dalšího měsíce, vždy u svých pedagogů / ve skříňkách se může ztratit./. Berte to jako informaci nikoliv jako instrukci k zaplacení.

Těm, co mají navedená inkasa, se strhávají částky mezi 15. - 20. v měsíci.

Ty, co platí pomocí trvalého příkazu, hotově nebo dle předpisu, prosíme o placení ve výše uvedeném termínu tj. od 15. do 20 v měsíci. Tím se vše značně zjednoduší a zpřehlední.

Děkujeme za pochopení a spolupráci

Renata Valová a Romana Machalová